Doorgaan naar hoofdcontent

Roemeense regering wil Roemeense diaspora laten terugkeren naar hun geboorteland

 


 
Roemeense regering wil Roemeense diaspora laten terugkeren naar hun geboorteland
Roemenen uit de diaspora die naar het land willen terugkeren en in een bedrijf willen investeren, kunnen financiering krijgen tot 200.000 lei via  het Start-Up Nation-programma, nu in zijn derde editie, volgens een persbericht van het ministerie van Ondernemerschap en Toerisme . Het persbericht gericht aan de Roemeense diaspora luidt als volgt: "Roemenië is thuis! [...]
  
Gerechtigheid voor Ere-Voorzitter DRN!
De verbinding tussen Ralph Hamers en het Dutch Romanian Network dateert al van de oprichtingsperiode(2007) van laatstgenoemde organisatie. Zijn kennis en ervaring over Roemenië  had hij opgedaan als ING General Manager in de periode 1999-2002. Hij bracht o.a. de samenwerking tussen DRN en de Roemeense Kamer van het (voormalige) Nederlands Centrum voor Handelsbevordering(NCH) tot stand. [...]
  
Paspoort of ID-kaart aanvragen als u in Frankrijk woont

Via de Nederlandse Ambassade in Luxemburg ontving ik het verzoek om deze informatie met u te delen. 

___  // ___

Beste Nederlanders in Grand Est en Baden-Württemberg!

De Nederlandse ambassade Luxemburg organiseert een popup voor het aanvragen van paspoorten en identiteitskaarten in Straatsburg.

Wees er snel bij met het…

  
Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
#WWWeek begins today. It is the place to explore new ways of managing water & tackle humanity's greatest challenges: from food security & health to agriculture, technology, biodiversity & climate. The Netherlands is part of the community of crucial changemakers. Solving Global Challenges Together. #valuewater #UN2023WaterConference...
  
Dutch Embassy in the United Kingdom @dutchembassyUK
Preview screening + Q&A of "Red Light" Join RTS London at the Everyman Kings Cross for an in-person screening of "Red Light", a high-octane look at the dark world of prostitution and human trafficking in Belgium and the Netherlands, starring Carice van Houten (Game of Thrones, The Fifth Estate, Race) and Golden Calf winner Halina Reijn (Bodies,...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder