Doorgaan naar hoofdcontent

Terugkeer coronamaatregelen in herfst ‘onwaarschijnlijk’

 


 
Terugkeer coronamaatregelen in herfst 'onwaarschijnlijk'
De kans dat Griekenland in het najaar de coronamaatregelen weer uit de kast haalt is klein. Minister van Volksgezondheid Thanos Plevris ziet daar geen noodzaak in. "We hebben behandelprotocollen, een gevaccineerde bevolking en medicijnen tegen het virus. Door deze complete mix zijn we optimistisch dat we niet hoeven terugvallen op verplichte maatregelen en beperkingen", zei […]
  
Holland House Costa Rica @hollandhouseCR
Se calcula que existen más de 18 millones de bicicletas en un país de 17 millones de habitantes. Esto muestra la enorme cultura que tiene el país con este medio de transporte, ya que supera el uso que le dan a los automóviles y esto ayuda en gran escala al medio ambiente.
  
Holland House Mexico @HollandHouseMX
  
De meest populaire namen per provincie in Spanje

De namen Antonio, Manuel en José komen het meest voor bij mannen, terwijl ze bij vrouwen María Carmen, María en

Het bericht De meest populaire namen per provincie in Spanje verscheen voor het eerst op Kijkopspanje.nl.
  
Recept: Paté de Delícias do Mar
Paté de Delícias do Mar

Een lekkere frisse salade voor op een broodje, stokbroodje of toastje. Ideaal met dit zomerse (lees tropische) weer! Niks mis met een zelfgemaakte tonijn- of zalmsalade, maar heb je wel eens gedacht aan een salade met als basis surimi? In Portugal zie je dit met enige regelmaat voorbij komen en soms krijg je zelfs een...

Het bericht Recept: Paté de Delícias do Mar verscheen eerst op Saudades de Portugal.

 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder