Doorgaan naar hoofdcontent

Waarom is er een tekort aan ijsblokjes in de Spaanse supermarkten?

 


 
Waarom is er een tekort aan ijsblokjes in de Spaanse supermarkten?
Het is niet de eerste keer de laatste tijd dat een product in de Spaanse supermarkt schaars is. Eerst was het toiletpapier dat nauwelijks verkrijgbaar was, toen olie en nu zijn de ijsblokjes aan de beurt.
  
Recept: Mousse de Bolacha Maria
Mousse de Bolacha Maria

Tijd voor een makkelijk en snel nagerecht dat je met maar een paar ingrediënten, die je meestal wel in huis hebt, maakt. Als het op zoetigheid en nagerechten in Portugal aankomt kun je bijna niet om de nationale voorliefde voor eigeel en bolacha maria (maria biscuitjes) heen! Zo zijn die biscuitjes ook het hoofdbestanddeel van...

Het bericht Recept: Mousse de Bolacha Maria verscheen eerst op Saudades de Portugal.

  
Deze Spaanse stad maakt furore in de hele wereld en dit mag je er niet missen
Málaga is hip, de stad bruist en timmert aan de weg. Grote bedrijven hebben zich gevestigd in kantoren met uitzicht op zee en de stad wordt al 'Málaga Valley', genoemd waarbij naar Málaga wordt verwezen als de 'Europese Silicon Valley'.
  
530 MARE Aug 2022.pdf
  
Update: Haïtiaanse journalist Edner Décime vrijgelaten
Sinds vrijdag 5 augustus is Edner Décime weer vrij. Zondag 17 juli stond de journalist in de rij bij een benzinepomp in Delmas, in het noordoosten van de Haïtiaanse hoofdstad Port-au-Prince, toen hij door gewapende mannen uit zijn auto getrokken werd. Zijn ontvoerders gingen er snel vandoor in een auto met loeiende sirenes. Bijna drie weken leefden familie, vrienden en collega's in onzekerheid over zijn lot. Nu is hij weer thuis. Décime is een van de honderden Haïtianen die de afgelopen...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder