Doorgaan naar hoofdcontent

LanguageOne Doha @languageonedohaqatar

 
LanguageOne Doha @languageonedohaqatar


Chasing Sunsets – North of Portugal ep. 4
Chasing Sunsets - North of Portugal ep. 4

De vierde aflevering alweer van de chasing sunsets video's. Ook deze keer wordt er weer een aantal interessante plekken in het noorden van Portugal aangedaan. Met in het begin focus op de prachtige Passadiços do Paiva. Verder veel natuur en kleine dorpjes. Om net als bij de vorige afleveringen af te sluiten met een mooie zonsondergang....

Het bericht Chasing Sunsets – North of Portugal ep. 4 verscheen eerst op Saudades de Portugal.Open dagen bij Tresoar
Tresoar bestaat dit jaar 20 jaar en om dit jubileum te vieren, zijn er op 10 en 11 september van 11.00 tot 16.00 uur open dagen bij Tresoar in Leeuwarden met allerlei activiteiten, muziek en gezelligheid.... lees verder...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.