Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse School Auckland

 


 
Nederlandse School Auckland
En nog meer prachtige " "Mondriaan" kunstFoto's uit het bericht van Nederlandse School Auckland
  
Chocalhos – Transhumace Festival
Chocalhos - Transhumace Festival

Het "Chocalhos – Festival dos Caminhos da Transumância" wordt dit jaar gehouden van 16 t/m 18 september in het kleurrijke dorp Alpedrinha, nabij de stad Fundão. Dit festival viert de herders, de schapen en het grazen, een van de meest iconische activiteiten van deze regio. Tijdens het evenement steken de herders en hun versierde schapenkuddes...

Het bericht Chocalhos – Transhumace Festival verscheen eerst op Saudades de Portugal.

  
Innovatiemissie automotive-industrie in Noord-Frankrijk
Bent u actief in de automotive-industrie? En wilt u weten wat de ontwikkelingen zijn in Noord-Frankrijk op het gebied van schone en slimme voertuigen? Ga dan mee met de innovatiemissie voor de ...
  
Marburg voorheen en wat minder voorheen
  
Dutch Church London @nederlandsekerk
Dutch Church Startzondag service 11 september 2022 Ds. Bertjan van de Lagemaat Orgsnist David Titterington Liturgie: www.dutchchurch.org.uk/liturgieDutch Church Startzondag service 11 september 2022Watch video on Facebook.com
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder