Doorgaan naar hoofdcontent

Regional Business Lunch: Poznań

 


 
Regional Business Lunch: Poznań
We are glad to invite our members from Wielkopolska for: The Regional Business Lunch This year we will organise 6 lunch meetings in Poznań region, during which one of the… Read more
  
Dutch Club Neerlandia/Sydney @neerlandia.sydney
Dear Members & Friends of the Dutch Club Neerlandia/Sydney The weather must have been very good last Sunday as we did not have many regulars but did have some new faces which was great to see. It is also great to see a number of members still renewing. Last Sunday's "uitsmijter" by Andre was very tasty, for this Sunday I have no idea. We have...
  
NL school De Springplank @nlschoolnicaragua
Vandaag hadden we onze grappige trouwe Leon eventjes terug in de klas!
  
Kronkelpad: "Daydream"
Kronkelpad:

"Not a day for a daydream" neurie ik, licht vermoeid, mijn eigen tekst op de muziek van 'The Lovin' Spoonfull', na een dag vol wissels in de hutten en onvoorziene, vervelende reparaties. Nog een laatste klus te doen. Luna kijkt me aan en springt als een dolle in de auto. Bijzonder, want de laatste dagen...

Het bericht Kronkelpad: "Daydream" verscheen eerst op Saudades de Portugal.

  
Handelsmissie Olympische Spelen in Frankrijk
Wilt u meer weten over zakelijke kansen in de sportindustrie in Frankrijk? En bent u benieuwd naar uw kansen in aanloop naar de Olympische en Paralympische Spelen in Parijs? Meldt u dan aan voor de ...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder