Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Nederlands Fotomuseum Rotterdam

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Nederlands Fotomuseum Rotterdam
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft dinsdagochtend 2 april een werkbezoek gebracht aan het Nederlands Fotomuseum in Rotterdam. Tijdens het bezoek stond de volledige breedte van het werk van het Fotomuseum centraal; van tentoonstellingsruimte en digitaliseringsatelier tot platform voor kennisontwikkeling en debat op het gebied van fotografie. Speciale aandacht was er voor het restauratieatelier. De restauratoren van het museum hebben de afgelopen twee jaar gewerkt aan ruim 42.000 kleurendia's van fotograaf Ed van der Elsken. Het resultaat is vanaf 25 mei te zien tijdens de tentoonstelling Lust for Life | Ed van der Elsken.
Lees verder