Doorgaan naar hoofdcontent

Zuid-Spanje heeft te maken met grote toestroom bootvluchtelingen

 


 
Zuid-Spanje heeft te maken met grote toestroom bootvluchtelingen
In een tijdsbestek van 72 uur kwamen meer dan 500 immigranten in 30 boten aan in de Zuid-Spaanse havenstad Almeria. Het tijdelijke opvangcentrum is overvol en het Rode Kruis heeft een aantal van de immigranten in quarantaine gezet.
 
Koning opent tentoonstelling Slavernij in het Rijksmuseum voor scholieren
Zijne Majesteit de Koning opent dinsdagmiddag 18 mei de tentoonstelling Slavernij in het Rijksmuseum in Amsterdam. Wegens de geldende maatregelen ter bestrijding van COVID-19 wordt de tentoonstelling vooralsnog de eerste weken speciaal opengesteld voor scholen van het voortgezet onderwijs uit de...
 
Opening tentoonstelling Slavernij voor scholieren
Nationaal. Datum: 18 mei 2021. Locatie: Rijksmuseum, Amsterdam. Koning Willem-Alexander opent de tentoonstelling Slavernij. Wegens de geldende maatregelen ter bestrijding van COVID-19 wordt de tentoonstelling vooralsnog de eerste weken speciaal opengesteld voor scholen van het voortgezet onderwijs...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.