Doorgaan naar hoofdcontent

Vacantie?

 


 
Vacantie?
Zou ik met terugwerkende kracht nog vacantie kunnen aanvragen? Ik heb namelijk al tien dagen geen moer uitgevoerd. Dat komt door het (gevoelde) einde van mijn Corona-isolement. Ik ben naar allerlei plaatsen geweest, heb met mensen gesproken, buiten de deur … Lees verder →
 
Kampeertrip naarRainforest Gateway
Deze kampeertrip gingen we naar het Rainforest Gateway-kampeerterrein bij Gladys Creek. Onze goede oude Tvan deed zijn werk zoals gewoonlijk, en het op maat [...]
 
Strafrechtelijke aanpak intimidatie door delen persoonsgegevens
Het delen van privégegevens om iemand te intimideren moet strafrechtelijk kunnen worden aangepakt. Doxing, waaronder het verspreiden van identificerende persoonsgegevens om iemand angst aan te jagen, heeft mede door de opkomst van internet en social media een vlucht genomen. Daarom heeft minister...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.