Doorgaan naar hoofdcontent

MKB-Deal Achterhoek: “Olympische kampioenen kunnen ook niet zonder coach”

de Duurzame Wereld
MKB-Deal Achterhoek: "Olympische kampioenen kunnen ook niet zonder coach"
MKB-Deal Achterhoek: "Olympische kampioenen kunnen ook niet zonder coach" De eerste 25 mkb-bedrijven die de afgelopen maanden deelnamen aan het programma 'MKB-Deal Achterhoek' kijken tevreden terug. En ze helpen graag een aantal misverstanden uit de weg. Hard werken Deelnemer Carolien Nijhuis benadrukt: "De MKB-Deal is niet voor bedrijven die in de.
Lees verder

'Pekela geeft gas!' komt naar u toe
'Pekela geeft gas!' komt naar u toe Op 26 maart gaat 'Pekela geeft gas!' on tour. Boordevol energie en met alle beschikbare informatie over gas besparen komen we bij u in de straat. We hebben veel informatie en een leuke verrassing voor u, dus kom naar ons toe! De route: voetbalclub Noordercolonie brug van Wildeplaats... Een
Lees verder

Minister Jetten schrikt zich kapot van flexibele energiecontracten en spreekt energiebedrijven aan
Minister Jetten schrikt zich kapot van flexibele energiecontracten en spreekt energiebedrijven aan Minister Rob Jetten stelt zich geschrokken te zijn over het aantal Nederlanders met een flexibel energiecontract. Met energiebedrijven gaat hij daarom het gesprek aan over betere voorlichting aan consumenten. Groen licht voor
Lees verder

Hogerhuis buigt zich over Brits nucleair financieringsplan
Hogerhuis buigt zich over Brits nucleair financieringsplan       Veel animo voor big data aanpak in arbeidsmarktvernieuwing Op 14 februari 2022 organiseerde de NVDE in samenwerking met Talent voor Transitie het webinar 'Slimme oplossingen voor grotere instroom en doorstroom'. Een actueel thema, dat bleek
Lees verder

Innovatieve testen met trein op batterij op 24, 25 en 26 februari 2022
Innovatieve testen met trein op batterij op 24, 25 en 26 februari 2022 Reizen met het openbaar vervoer is al uitermate duurzaam. Toch willen we dat nog verder verbeteren, op weg naar CO2 neutraal of Zero Emissie openbaar vervoer. ProRail, Arriva en de provincies Overijssel, Gelderland en Fryslân werken samen aan die ambitie door eind februari
Lees verder

financiering-lening: lagere isolatie-eisen voor monumentale gebouwen
financiering-lening: lagere isolatie-eisen voor monumentale gebouwen DUURZAAM THUIS LENING – Provincie Limburg Voor panden met de status rijksmonument of gemeentelijk monument, waar als huidige functie wonen staat geregistreerd in de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG), gelden minder strenge voorwaarden waaraan bijvoorbeeld de isolatie moet
Lees verder

Column van de voorzitter
Column van de voorzitter Deze column is geschreven op woensdag 23 februari  De laatste maand heeft de Oekraïne ons nieuws beheerst. Stukje bij beetje heeft de grootste Europese dictator, Poetin, zijn buurland onder druk gezet en bedreigd. Poetin kan alleen overleven dankzij de dollars die hij verdient met de export... Windunie
Lees verder

Voorbereidingen krib- en oeververlaging Pannerdensch Kanaal opgestart
Voorbereidingen krib- en oeververlaging Pannerdensch Kanaal opgestart Om de hoogwaterveiligheid te vergroten, verlaagt Rijkswaterstaat 35 kribben en 5 oevers in het Pannerdensch Kanaal. Op dit moment staan er bomen en struiken op de kribben en de oevers. Door het verlagen kunnen deze niet blijven staan. Ze worden voorafgaand aan de
Lees verder

Ontmoet Robbert, onze nieuwe stagiair Data Science & Forecasting.
Ontmoet Robbert, onze nieuwe stagiair Data Science & Forecasting. Robbert is vorige maand bij ons begonnen. Lees verder op Ontmoet Robbert, onze nieuwe stagiair Data Science & Forecasting. De Warmtepompfabriek Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je
Lees verder