Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr

 
Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Woon je in het buitenland en heb je een burgerservicenummer (BSN) nodig? Je krijgt een BSN door je in te schrijven bij een van de 19 gemeenten met RNI-loket in Nederland. Soms kun je ook op een andere manier aan een BSN komen (zodat je niet naar Nederland hoeft te reizen). • Heb je recht op AOW? Dan kun je ook een BSN krijgen via de Sociale...


Hollandse School Singapore @HollandseSchoolSingapore


Opgefriste herinneringen aan Operatie Dynamo
In deze nieuwe aflevering van onze reeks over de slagvelden in Noord-Frankrijk en de Pas-de-Calais trekken we naar Duinkerke en het Franse kustgebied vlak bij de Belgische grens.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.