vrijdag 29 maart 2019

Bruins: €30 miljoen voor stimuleren lokale sportakkoorden

Bruins: €30 miljoen voor stimuleren lokale sportakkoorden
DEN HAAG - De komende 3 jaar wordt er 30 miljoen euro geïnvesteerd om het Nationale Sportakkoord om te zetten in lokale sportakkoorden. In juni 2018 heeft sportminister Bruno Bruins het nationaal sportakkoord gesloten met de sport, gemeenten en maatschappelijke organisaties en bedrijven. Lokale sportakkoorden stimuleren dat binnen gemeenten iedere Nederlander met plezier een leven lang kan sproten en bewegen.   Bruno Bruins: 'Sporten en bewegen is van grote waarde voor iedere Nederlander. Voor lol in sport hebben we iedereen nodig en is het belangrijk dat sportaanbieders, gemeenten en partijen uit de zorg-, welzijn en onderwijssector er samen de schouders onder gaan zetten' SportformateurIedere gemeente kan vanaf volgende week 15.000 euro aanvragen om een sportformateur aan te stellen. De sportformateur brengt lokale partijen bij elkaar aan tafel om tot een lokaal sportakkoord te komen....
Lees verder

Anneke van Zanen enige kandidaat voorzitter NOC*NSF
Het bestuur van NOC*NSF heeft begin maart op advies van de vertrouwenscommissie Anneke van Zanen-Nieberg aan de leden van NOC*NSF voorgedragen als nieuwe voorzitter van NOC*NSF. De vertrouwenscommissie, bestaande uit voorzitters van bonden, bestuursleden van NOC*NSF en de voorzitter van de Atletencommissie heeft een uitgebreide en zorgvuldige sollicitatieprocedure doorlopen. De leden van NOC*NSF hebben daarna tot 18 maart 2019 de gelegenheid gehad zelf ook kandidaten te stellen. Daar is geen gebruik van gemaakt. Het bestuur heeft voor 15 april 2019 een extra Algemene Vergadering georganiseerd waar de verkiezing van de nieuwe voorzitter naast enkele andere punten op de agenda staat. De nieuwe voorzitter volgt André Bolhuis daarna per 20 mei '19 op. Bolhuis maakt vanaf 2007 deel uit van het bestuur van NOC*NSF waarvan de laatste 9 jaar als voorzitter. De convocatie voor de AV van 15 april...
Lees verder

Sunweb nieuwe partner van NOC*NSF
NOC*NSF en Sunweb gaan een partnership aan tot en met de Olympische en Paralympische Spelen van Parijs 2024. Doel van het partnership is het aanbieden van reizen aan fans om sportwedstrijden te bezoeken. Voor NOC*NSF een belangrijke stap voor de ontwikkeling van TeamNL. Fans krijgen de kans om hun favorieten van dichtbij te bekijken, waar ook ter wereld. Een flink gevuld Oranje vak is ook nog eens goed voor de prestaties van TeamNL. De huidige reispartner van NOC*NSF, ATPI Sports Events blijft de reizen en entreekaarten verzorgen van topsporters, begeleidingsstaf, sportbonden en commerciële partners van TeamNL naar de Olympische en Paralympische Spelen van Tokyo 2020. Ook blijven zij de zakelijke markt bedienen op weg naar de Spelen. Dit partnership zal na 2020 niet verder worden doorgezet. Sunweb Sports & Events brengt fans in contact met sporter "Door het partnership met TeamNL...
Lees verder