maandag 18 maart 2019

Economische missie met ministers Van Nieuwenhuizen (I&W) en Van Engelshoven (OCW) naar Mecklenburg-Voor-Pommeren en B...

Economische missie met ministers Van Nieuwenhuizen (I&W) en Van Engelshoven (OCW) naar Mecklenburg-Voor-Pommeren en Brandenburg
Wilt u zakendoen in Duitsland, bestaande contacten uitbreiden of een innovatiesamenwerking starten? Ga dan van 19 tot en met 23 mei mee naar Mecklenburg-Voor-Pommeren en Brandenburg, met de economische missie op het gebied van scheeps- en jachtbouw en de creatieve industrie. Cora van Nieuwenhuizen,...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Subsidieregeling Duurzame Scheepsbouw 2019 (Groningen)
Actief in de scheepsnieuwbouw, -ombouw of offshoreconstructies? Bezig met de marktintroductie van duurzame innovaties in de branche? Dan is de Subsidieregeling Duurzame Scheepsbouw (SDS) misschien iets voor uw bedrijf. Meer weten? Kom naar één van onze informatiebijeenkomsten.
Lees verder

Informatiebijeenkomst Subsidieregeling Duurzame Scheepsbouw 2019 (Den Haag)
Actief in de scheepsnieuwbouw, -ombouw of offshoreconstructies? Bezig met de marktintroductie van duurzame innovaties in de branche? Dan is de Subsidieregeling Duurzame Scheepsbouw (SDS) misschien iets voor uw bedrijf. Meer weten? Kom naar één van onze informatiebijeenkomsten.
Lees verder

2 Seas Mid-Term Review
Benieuwd welke resultaten tot nu toe zijn behaald bij het 2Zeeën-programma van INTERREG? Kom dan op 25 en 26 april naar 2 Seas Mid-Term Review in Gent ICC. Er komen onderwerpen aan bod die interessant zijn voor overheid, onderzoeksinstituten en private bedrijven die bereid zijn te innoveren en te...
Lees verder

Individueel matchmaking Life Sciences en Health-sector in São Paulo, Brazilië
Bent u op zoek naar potentiële zakenpartners in de Life Sciences and Health (LSH)-sector? En wilt u uw kansen ontdekken op en rondom de Hospitalar in São Paulo, Brazilië? Ga dan van 20 tot en met 24 mei mee met de missie naar Brazilië. Neem deel aan het individuele matchmakingprogramma voor...
Lees verder

Herverdeling hoeveelheden tariefcontingenten WTO-lijst na terugtrekking VK uit de EU
Nieuwsbericht 19.020 - De Europese Commissie (EC) heeft de uitvoeringsverordening gepubliceerd met daarin de regels over de verdeling van de tariefcontingenten na de terugtrekking van het Verenigd Konink
Lees verder

Officiële feestdagen en uiterste aanvraagdata certificaten 2019
Nieuwsbericht 19.021 - Op en rond officiële feestdagen kunt u bij ons geen in- of uitvoercertificaten aanvragen of rechten overdragen. Ook geven wij geen certificaten of uittreksels af.
Lees verder

Innovatiemissie Brazilië - Big Data in Life Sciences & Gezondheidszorg
Bent u actief op het gebied van big data en Life Sciences & Health? Wilt u de R&D- en marktkansen in Brazilië verder verkennen en potentiële samenwerkingspartners ontmoeten? Ga dan mee met de innovatiemissie naar São Paulo & Porto Alegre. Het bezoekprogramma bouwt voort op relaties die...
Lees verder

Bereid nu uw aanvraag voor de subsidie MEI voor
Wilt u investeren in innovatieve kas- of energiesystemen die de CO2-uitstoot verminderen? Dan is de subsidie Marktintroductie energie-innovatie (MEI) misschien iets voor u.
Lees verder

Subsidie Investeringen in energie glastuinbouw aanvragen vanaf 1 april
Wilt u investeren in energiebesparing?
Lees verder