Doorgaan naar hoofdcontent

Frankrijk: Verschillende stations in de Nièvre raken hun loket kwijt

Verschillende stations in de Nièvre raken hun loket kwijt
De loketten van de stations van Luzy en Cercy-la-Tour zijn gesloten sinds 1 januari. Die van Decize en Clamecy zouden op korte termijn moeten sluiten. Deze beslissingen staan in het verdrag 'TER 2018-2025' volgens de 'FNAUT' (la Fédération nationale des associations d'usagers des transports). De FNAUT is een federatie die vergelijkbaar is met de reizigersvereniging […] Het bericht Verschillende stations in de Nièvre raken hun loket kwijt verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Speelgoed van vroeger
Brigitte en Étienne Touvron werkten in de regio Parijs. Zij als onderwijzeres en hij als manager bij France Télécom, nu Orange. In 2011 gingen ze beiden met pensioen en besloten ze een winkel te openen onder de naam: 'Aux jeux retrouvés' (Een knipoog naar speelgoed uit het verleden). Het echtpaar vestigde zich in Lucenay-l'Evêque, in […] Het bericht Speelgoed van vroeger verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder