donderdag 14 maart 2019

German Business Week Zuid-Duitsland

German Business Week Zuid-Duitsland
Wilt u meer weten over kansen en mogelijkheden op de (Zuid-)Duitse Markt? Kom dan van 15 tot en met 17 april naar de 1e editie van de German Business Week, hét evenement voor ondernemers met ambities voor de Zuid-Duitse markt. Gedurende 3 dagen kunt u zich verdiepen in de Zuid–Duitse markt. Het...
Lees verder

Sino - Dutch Economic Cooperation Forum
Wilt u zakelijke ideeën uitwisselen en samenwerkingsmogelijkheden met Chinese bedrijven verkennen? Kom dan op 29 maart naar de 3e editie van het Sino – Dutch Economic Cooperation Forum (SDECF) in Den Haag. Experts, ondernemers en investeerders uit China en Nederland kunnen trends, ontwikkelingen en...
Lees verder

Holland Business Lounge tijdens ExpoBiogaz 2019
Bent u actief op het gebied van biogas en heeft u interesse in de Franse biogasmarkt? Neem dan op 12 en 13 juni deel aan de Holland Business Lounge tijdens de vakbeurs ExpoBiogaz in Lille.
Lees verder

Lancering Life Sciences & Health-marktstudie Japan
Heeft u een bedrijf in de zorgsector en bent u benieuwd naar uw kansen in Japan? Kom dan op 20 maart naar de lancering van de Life Sciences & Health (LSH)-marktstudie Japan in Utrecht.
Lees verder

Lancering Life Sciences & Health-markstudie Japan
Heeft u een bedrijf in de zorgsector en bent u benieuwd naar uw kansen in Japan? Kom dan op 20 maart naar de lancering van de Life Sciences & Health (LSH)-marktstudie Japan in Utrecht.
Lees verder

Holland Mission Zero Paviljoen tijdens Electric Vehicle Symposium & Exposition
Bent u actief op het gebied van elektrisch vervoer? En wilt u zakendoen in Frankrijk? Neem dan van 19 tot en met 22 mei deel aan het Holland Paviljoen tijdens het Electric Vehicle Symposium & Exposition (EVS32) in Lyon. Met meer dan 150 exposanten, 2.000 delegaties, 160 lezingen en 5.000...
Lees verder

Informatiebijeenkomst MKB Idee 2019
Bent u mkb'er en ervaart u belemmeringen bij het investeren in de kennis en vaardigheden van uw personeel? Wilt u weten welke mogelijkheden de regeling MKB Idee u biedt? Kom dan naar deze informatiebijeenkomst. Met MKB Idee wil het kabinet stimuleren dat u als mkb'er meer investeert in de scholing...
Lees verder

Bedrijven gezocht voor New Business Challenge Ghana 2019
Heeft u internationale ambities met uw bedrijf en heeft u bijzondere interesse in Ghana? Deelname aan de New Business Challenge (NBC) kan uw kans zijn om die ambitie waar te maken.
Lees verder

Verbetering digitale infrastructuur Ghana en Kenia met PAIX Data Centres en DGGF
PAIX Data Centres (PAIX) ontvangt een lening van € 2 miljoen van het Dutch Good Growth Fund (DGGF) voor uitbreiding van haar datacenternetwerk in Afrika.
Lees verder

Stijging Nederlandse octrooiaanvragen zet door in 2018
Nog nooit dienden zoveel Nederlandse bedrijven een octrooiaanvraag in bij het Europees Octrooibureau (EOB) als in 2018.
Lees verder