Doorgaan naar hoofdcontent

Koning bezoekt maakindustrie in Harderwijk

Koning bezoekt maakindustrie in Harderwijk
Zijne Majesteit de Koning heeft op dinsdagochtend 12 maart een werkbezoek gebracht aan twee bedrijven in Harderwijk in het kader van de Nederlandse maakindustrie. De Koning ging op bezoek bij meubelstoffeerderij Joustra Stoelverzorgers, een sociale onderneming waar mensen met een functionele beperking werkzaam zijn. Aansluitend bezocht hij AWL-Techniek, een internationaal bedrijf voor geautomatiseerde verbindingsoplossingen.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Oezbekistan en Sierra Leone
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 13 maart op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Oezbekistan, Z.E. Dilyor Khakimov en de ambassadeur van de Republiek Sierra Leone, Z.E. Samuel Tamba Musa.
Lees verder