vrijdag 15 maart 2019

Koninklijke Familie helpt mee tijdens NLdoet in Huizen

Koninklijke Familie helpt mee tijdens NLdoet in Huizen
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix en Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Constantijn hebben samen met Hunne Hoogheden Prins Bernhard en Prinses Annette op vrijdag 15 maart deelgenomen aan NLdoet. Dit is de grootste landelijke vrijwilligersactie die jaarlijks georganiseerd wordt door het Oranje Fonds. Prinses Beatrix, Prins Constantijn, Prins Bernhard en Prinses Annette hielpen mee met het sorteren en schoonmaken van muziekinstrumenten bij het magazijn van Stichting Instrumentendepot Leerorkest in Huizen.
Lees verder

Koning helpt mee tijdens NLdoet in Soest
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander heeft op vrijdag 15 maart deelgenomen aan NLdoet. Dit is de grootste landelijke vrijwilligersactie die jaarlijks georganiseerd wordt door het Oranje Fonds. De Koning hielp mee met het inrichten van een sprookjestuin voor kleine kinderen bij kinderboerderij De Veenweide in Soest.
Lees verder