Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Hans Hateboer vervangt Kenny Tete

Hans Hateboer vervangt Kenny Tete
Drievoudig international Hans Hateboer sluit vanmiddag aan bij de selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Atalanta Bergamo vervangt Kenny Tete (Olympique Lyon), die gisteren in Oranjes eerste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Wit-Rusland (4-0) met een hamstringblessure uitviel. Hateboer kwam vorig jaar oktober voor het laatst met het Nederlands elftal in actie. In de oefeninterland...
Lees verder

Preview: Kraker tegen Duitsland in EK-kwalificatie
Het Nederlands elftal speelt vanavond, 24 maart om 20.45 het EK-kwalificatieduel tegen Duitsland in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA. Bij de twee voorgaande wedstrijden tussen beide rivalen in de Nations League was Duitsland nog de favoriet. Ruim een half jaar later liggen de kaarten anders. Het is nog geen jaar geleden dat menigeen de wenkbrauwen fronste na de loting voor de nieuwe UEFA...
Lees verder

Promes in de basis tegen Duitsland
Bondscoach Ronald Koeman heeft één wijziging doorgevoerd in de opstelling voor het EK-kwalificatieduel tegen Duitsland. Quincy Promes zal aan de aftrap verschijnen in de plaats van Steven Bergwijn. Verder houdt de keuzeheer vast aan dezelfde spelers. Dat betekent dus onder meer dat Denzel Dumfries, die tegen Wit-Rusland het veld verliet met liesklachten, gewoon start en dat Marten de Roon opnieuw...
Lees verder