Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Preview: Oranje begint EK-kwalificatie tegen Wit-Rusland

Preview: Oranje begint EK-kwalificatie tegen Wit-Rusland
Vanavond, donderdag 21 maart, om 20.45 uur speelt Oranje de eerste kwalificatiewedstrijd voor EURO 2020. In De Kuip in Rotterdam is Wit-Rusland de eerste tegenstander in Groep C voor de ploeg van de jarige bondscoach Ronald Koeman. Het Nederlands elftal kan met veel vertrouwen de kwalificatiereeks starten. De ploeg wist in 2018 onder leiding van bondscoach Ronald Koeman goede resultaten te boeken...
Lees verder

Oranje in zelfde formatie als tegen Frankrijk
Bondscoach Ronald Koeman kiest tegen Wit-Rusland voor exact dezelfde formatie als tijdens de thuiswedstrijden in de UEFA Nations League tegen Duitsland en Frankrijk. Dat betekent onder meer dat er basisplekken zijn voor Denzel Dumfries, Marten de Roon en Steven Bergwijn. Voor Virgil van Dijk wordt het zijn 25e interland. De aanvoerder van Oranje debuteerde op 10 oktober 2015 uit tegen Kazhakstan....
Lees verder

Perfecte start voor het Nederlands elftal
Het Nederlands elftal heeft de perfecte start te pakken. De eerste in een reeks kwalificatieduels voor EURO 2020 werd op een zo goed als ideale donderdagavond met 4-0 van Wit-Rusland gewonnen. Zondag wacht het thuisduel met Duitsland. Een sneller en beter cadeau had de jarige bondscoach Ronald Koeman (donderdag 56 geworden) zich niet kunnen wensen. Al binnen een minuut - na welgeteld 52 seconden...
Lees verder