Doorgaan naar hoofdcontent

Pools - Nederlands Business Forum 2019

Pools - Nederlands Business Forum 2019
Wilt u meedenken over duurzame, innovatieve groei? En wilt u zakendoen met Polen? Kom dan op 3 april naar het Pools - Nederlands Business Forum in Den Haag. Het Pools - Nederlands Business Forum brengt meer dan 200 Poolse en Nederlandse top executives samen. Het forum biedt een uitstekende...
Lees verder

Zakendoen met de Verenigde Naties - United Nations International Procurement Seminar
Bent u geïnteresseerd in opdrachten voor de Verenigde Naties, zoals het leveren van goederen voor VN-noodhulpoperaties, producten voor UNICEF-projecten of diensten voor langjarige UNDP-ontwikkelingsprogramma's? Kom dan op 12 en 13 juni naar het United Nations International Procurement Seminar in...
Lees verder

Save the date: SDG 7 - hoe draagt Nederland bij aan hernieuwbare energie in ontwikkelingslanden
Bent u actief in de (hernieuwbare) energiesector en heeft u groeiambities in ontwikkelingslanden? Kom dan op 5 april naar Den Haag en neem deel aan het debat over Nederlandse bijdragen aan versnelde realisatie van het duurzame ontwikkelingsdoel (SDG) 7: toegang tot betaalbare en duurzame...
Lees verder

Africa Works! Afrikaanse steden van de toekomst
Afrika heeft de toekomst en die toekomst ziet er steeds stedelijker uit. Wilt u weten welke uitdagingen dat met zich meebrengt? En hoe het Nederlandse bedrijfsleven een nog grotere rol kan spelen bij de stedenbouw in Afrika? Kom dan op 8 en 9 april naar Rotterdam, naar de conferentie 'Africa works!'
Lees verder

Internationaal WASH symposium: All systems go!
IRC organiseert van 12 tot en met 14 maart 2019 op de Fokker Terminal in Den Haag een internationaal WASH systems symposium. Het symposium 'All systems go!' is gericht op het ontwikkelen en versterken van WASH-systemen (Water, Sanitation and Hygiene) om veilige en duurzame diensten te leveren voor...
Lees verder

Aanvragen invoerregelingen pluimvee en eieren sluit op 7 maart
Nieuwsbericht 19.019 - Wilt u importrechten en/of invoercertificaten voor de invoerregelingen pluimvee en eieren aanvragen?
Lees verder

Lancering LSH-markstudies 4 ASEAN-landen: Singapore, Maleisië, Thailand en Vietnam
Heeft u een bedrijf in de zorgsector en bent u benieuwd naar uw kansen in Singapore, Maleisië, Thailand of Vietnam? Kom dan op woensdag 20 maart naar de lancering van de Life Sciences & Health (LSH)-marktstudies in deze 4 ASEAN-landen.
Lees verder

Women in Business: succesverhalen uit internationale RVO.nl projecten
Vanaf 8 maart op Internationale vrouwendag staat ons nieuwe magazine 'Women in Business' live!
Lees verder

Fonds Verantwoord Ondernemen (FVO) van start
Op 13 maart gaat het nieuwe Fonds Verantwoord Ondernemen (FVO) open. Met het fonds helpen we Nederlandse ondernemingen met internationaal maatschappelijk verantwoord ondernemen (IMVO).
Lees verder

Octrooiblog: Een slimme meid heeft haar uitvinding goed voorbereid
Even snel een m/v-uitvindersquizje. De uitvinder van de stofzuiger: man of vrouw? En de draadloos bestuurbare torpedo? En de laatste: hoe zit het met de WK-ballen van de laatste 3 toernooien?
Lees verder