maandag 11 maart 2019

Prinses Margriet bij Grenzeloos actief en finales WK Para-cycling

Prinses Margriet bij Grenzeloos actief en finales WK Para-cycling
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden is op donderdag  14 maart aanwezig bij de finales van de wereldkampioenschappen Para-cycling in Omnisportcentrum te Apeldoorn. Voorafgaand aan de finales woont Prinses Margriet een bijeenkomst bij van Grenzeloos actief.
Lees verder

Koningin Máxima bij bijeenkomst voor gouverneurs van centrale banken in Bazel
Hare Majesteit Koningin Máxima woont vandaag, maandag 11 maart, bij de Bank for International Settlements (BIS) in Bazel een internationale bijeenkomst bij voor gouverneurs van centrale banken. Koningin Máxima bezoekt deze 'All Governors Meeting' als speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA).
Lees verder