Doorgaan naar hoofdcontent

SDG 7 Results - hoe draagt Nederland bij aan hernieuwbare energie in ontwikkelingslanden

SDG 7 Results - hoe draagt Nederland bij aan hernieuwbare energie in ontwikkelingslanden
Bent u actief in de (hernieuwbare) energiesector en heeft u groeiambities in ontwikkelingslanden? Kom dan op 5 april naar Den Haag en neem deel aan het debat over Nederlandse bijdragen aan versnelde realisatie van het duurzame ontwikkelingsdoel (SDG 7): toegang tot betaalbare en duurzame...
Lees verder

Aanvragen invoercertificaten granen tweede tranche 2019
Nieuwsbericht 19.026 - Op 1 april 2019 opent de 2e tranche van het tariefcontingent voor de invoer van zachte tarwe van midden en lage kwaliteit uit derde landen (behalve de Verenigde Staten v
Lees verder

Aanvragen invoercertificaten knoflook eerste deelperiode 2019
Nieuwsbericht 19.127 - Van 1 tot en met 8 april 2019, uiterlijk om 13:00 uur, kunt u invoercertificaten aanvragen voor verse of gekoelde knoflook met de GN code 0703 20 00.
Lees verder

Bereid uw aanvraag voor de MIT voor
Wilt u als mkb-bedrijf samen met anderen werken aan innovatieprojecten? Of wilt u als Topconsortium voor Kennis en Innovatie (TKI) vernieuwing stimuleren?
Lees verder

Handelsmissie Life Sciences & Health naar Beieren en Baden-Württemberg
Is de Duitse ziekenhuissector een afzetmarkt voor uw bedrijf? Of bent u op zoek naar samenwerkingspartners binnen (universitaire) medische centra in Zuid-Duitsland? Ga dan van 4 tot en met 6 juni mee met de handelsmissie naar Beieren en Baden-Württemberg, het centrum van de innovatieve...
Lees verder

Eureka Global Innovation Summit 2019
Wilt u bedrijven, kennisinstellingen, innovatie agentschappen en beleidsmakers ontmoeten die zich bezighouden met het ontwikkelen van nieuwe business en innovaties? Kom dan van 14 tot en met 16 mei naar de Eureka Global Innovation Summit in Manchester. Eureka is een Europees netwerk en biedt...
Lees verder

Bijeenkomst bouw spoortunnel Tallinn - Helsinki
Bouwen Nederlandse bedrijven binnenkort de langste spoortunnel ter wereld? Kom op 24 april naar Amsterdam voor informatie over de geplande spoortunnel tussen Tallinn en Helsinki. Tussen Tallinn en Helsinki is een onderzeese spoortunnel gepland. Het moet de langste tunnel ter wereld worden voor...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Bouw spoortunnel tussen Tallinn en Helsinki
Bouwen Nederlandse bedrijven binnenkort de grootste spoortunnel ter wereld?  Kom op 24 april naar Amsterdam voor informatie over de geplande spoortunnel tussen Tallinn en Helsinki. Tussen Tallinn en Helsinki is een onderzeese spoortunnel gepland. Het moet de langste tunnel ter wereld worden voor...
Lees verder

Evenement Journey to Capital & Growth
Bent u een mkb'er of start-up met ambities in de wereld van Security? Maak onderdeel uit van het evenement Journey to Capital & Growth. Deze interactieve reis stoomt u klaar voor het houden van de perfecte pitch, om financiële hulp en ondersteuning te krijgen en om uw ambitie te realiseren.
Lees verder

Subsidie voor omgevingsveiligheid ruimer en eenvoudiger
Per 1 april 2019 wordt de Subsidieregeling Versterking Omgevingsveiligheid (SVO) ruimer en eenvoudiger.
Lees verder