Doorgaan naar hoofdcontent

Seminar marktkansen voor Nederlandse agro-ondernemers in Uruguay

Seminar marktkansen voor Nederlandse agro-ondernemers in Uruguay
Heeft u een bedrijf in de zuivel/rundvleessector of de glastuinbouw en bent u benieuwd naar uw kansen in Uruguay? Kom op dinsdag 16 april naar het seminar van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl), waar interessante bevindingen over agri-businessmogelijkheden in Uruguay besproken...
Lees verder

Matchmaking tijdens de beurs Tuttofood 2019
Bent u ondernemer in de voedingsindustrie? En bent u op zoek naar samenwerkingspartners in Italiƫ? Kom dan van 6 tot en met 9 mei naar Tuttofood in Milaan. Tijdens deze vakbeurs organiseert Enterprise Europe Network een matchmaking evenement. Bij dit 'speeddating' evenement ontmoet u potentiƫle...
Lees verder

Handelsmissie Ouderenzorg & Ageing in China met minister De Jonge
Bent u actief in de gezondheidszorg? En wilt u zich verdiepen in de grootste ouderenzorgmarkt wereldwijd? Ga dan van 6 tot en met 10 mei mee met de handelsmissie naar China onder leiding van Hugo de Jonge, minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Dit bezoek is een uitgelezen kans om uw...
Lees verder

Holland Health Innovation Theatre tijdens Health plus Care Show
Bent u actief op het gebied van Digital Health, MedTech of Healthy Ageing? Of heeft u een innovatie die Nederland op de kaart kan zetten als koploper in vooruitstrevende gezondheidszorg? Meld u dan aan als spreker voor het Holland Health Innovation Theatre tijdens de Health plus Care Show in...
Lees verder

Toewijzing inschrijving pluimvee en eieren maart 2019
Nieuwsbericht 19.023 - De Europese Commissie (EC) heeft de toewijzingen gepubliceerd voor de invoerregelingen in de sector pluimvee en eieren.
Lees verder

Winnaar MKB Export Award 2018
Marleen de Haan en Willem Kors zijn met hun bedrijf Leentjes Poeder Pret winnaar van de MKB Export Award 2018.
Lees verder

Aanvragen en wijziging voor gezouten pluimveevlees
Nieuwsbericht 19.022 - In april kunt u weer aanvragen indienen voor invoercertificaten en importrechten voor gezouten pluimveevlees.
Lees verder

Aanvragen invoercertificaten rijst april 2019
Nieuwsbericht 19.024 - Van 1 tot en met 12 april 2019, uiterlijk om 13:00 uur,  kunt u invoercertificaten aanvragen voor diverse tariefcontingenten in de sector rijst.
Lees verder

Aanvragen invoercertificaten Hilton beef uit de VS en Canada - april 2019
Nieuwsbericht 19.025 - Van 1 tot en met 5 april 2019, uiterlijk om 13:00 uur, kunt u invoercertificaten aanvragen voor rundvlees van hoge kwaliteit (Hilton beef) uit de Verenigde Staten en Canada.
Lees verder

Noodhulp voor Mozambique
Op 14 maart raasde de cycloon Idai over de Mozambikaanse havenstad Beira met een verwoestende uitwerking op de bewoners en infrastructuur.
Lees verder