zondag 31 maart 2019

Thailand: Borrel, VrijmarktNIEUWSBRIEF NR: 32 DATUM: 30 maart 2019

Maandborrel

De eerste donderdag van de maand, 4 april, is er weer de maandborrel in DET5.

Det5

In de gezellige buitenomgeving kunt u genieten van heerlijke erwtensoep en andere typisch Nederlandse gerechten, zoals frikandel en bitterballen, naast Thaise en westerse gerechten.

 
  Betreft: NVT Borrel
  Tijd: 2019-04-04 19:00
  Plaats: DET5
  Adres: 41 Sukhumvit Soi 8
  BTS: Nana
 

Ook kunt u hier het NVT-poloshirt (zie deze nieuwsbrief) verkrijgen na voorbestelling (alleen maat M en L nog voorradig).


Vrijmarkt Koningsdag

Dankzij een aantal enthousiaste vrijwilligers is er ook dit jaar weer een NVT Vrijmarkt op Koningsdag zaterdagochtend 27 april in de tuin van de ambassade. Geheel in de traditie van de vrijmarkten in Nederland kan er van alles wat niet meer nodig is verkocht worden. Boeken, speelgoed, kleding etc. en kunnen alle kinderen hun talenten tonen: liedjes zingen, een instrument spelen, spelletjes doen etc. Daarnaast zijn er leuke, spannende activiteiten en lekkere snacks en drankjes.

kroon

Meer details volgen spoedig!