dinsdag 12 maart 2019

Tijdelijke adreswijziging consulaire afdeling CG Kaapstad

Tijdelijke adreswijziging consulaire afdeling CG Kaapstad
De consulaire afdeling van het consulaat-generaal in Kaapstad wordt verbouwd. Daarom is de afdeling van 5 maart tot 2 april 2019 tijdelijk op een ander adres gevestigd.
Lees verder

Berlijn: Nederlandse ambassade gesloten op 8 maart
Wegens Internationale Vrouwendag zijn alle overheidsinstellingen in Berlijn op 8 maart gesloten. De Nederlandse ambassade in Berlijn is eveneens gesloten. Een overzicht van alle sluitingsdagen in 2019 vindt u hier.
Lees verder

Nederlandse ambassade in Caracas tijdelijk gesloten
Door de grote black-out waarbij er (bijna) geen stroom is in heel Venezuela, is de Nederlandse ambassade in Caracas tot nader order gesloten. Alleen in geval van nood kunnen Nederlanders terecht bij de residentie van de ambassadeur. Neem (indien mogelijk) van te voren contact op via het e-mailadres: [email protected]
Lees verder

Koningsdagreceptie in Lissabon
De receptie die Ambassadeur Nienke Trooster ter gelegenheid van Koningsdag aanbiedt, vindt plaats op donderdag 2 mei 2019 van 18:00 uur tot 20:00 uur. Nederlanders vanaf 15 jaar die zich in Portugal hebben gevestigd, zijn welkom op deze receptie. Aanmelding dient uiterlijk woensdag 24 april te geschieden via e-mail: [email protected], onder vermelding van naam, contactgegevens en aantal personen. Na aanmelding ontvangt u z.s.m. (ongeveer een week voor datum) een elektronische uitnodiging....
Lees verder

New Position: Senior Policy Officer: Business Developer
The Embassy of the Netherlands in Buenos Aires opens a new position for a Senior Policy Officer: Business Developer
Lees verder