Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Bewijs van ontvangst van belasting door Nederlandse Belastingdienst

Bewijs van ontvangst van belasting door Nederlandse Belastingdienst
Op 12 maart 2019 hebben we van ons bestuurslid Roy Meijnderts het verzoek ontvangen volgend artikel te plaatsen. "Bewijs van ontvangst van belasting door Nederlandse Belastingdienst" Klik hier om de samenvatting te lezen.
Lees verder

Uitspraak EHvJ C-174/18: belastingvoordelen van gepensioneerde in België
ARREST VAN HET HOF (Negende kamer) 14 maart 2019 (*) „ verlies van bepaalde belastingvoordelen" In zaak C‑174/18, betreffende een verzoek om een prejudiciële beslissing krachtens artikel 267 VWEU, ingediend door de tribunal de première instance de Liège (rechtbank van eerste aanleg Luik, België) bij beslissing van 8 februari 2018, ingekomen bij het Hof op 5 maart 2018, in de […]
Lees verder

EHvJ over wachttijd bij arbeidsongeschiktheid
ARREST VAN HET HOF (Achtste kamer) 14 maart 2019 (*) In zaak C‑134/18, betreffende een verzoek om een prejudiciële beslissing krachtens artikel 267 VWEU, ingediend door de arbeidsrechtbank Antwerpen (België) bij beslissing van 8 februari 2018, ingekomen bij het Hof op 19 februari 2018, in de procedure Maria Vester tegen Rijksinstituut voor ziekte- en invaliditeitsverzekering,   Daaruit:   Hoofdgeding en prejudiciële […]
Lees verder