zondag 10 maart 2019

VBNGBk: “Deel 3 inzake de inkomstenbelasting in Oostenrijk”

"Deel 3 inzake de inkomstenbelasting in Oostenrijk"
Op 4 maart 2019 hebben we van Drs. Karin Hegeraad, landenvertegenwoordiger in Oostenrijk, het verzoek ontvangen volgend bericht te plaatsen. "Deel 3 inzake de inkomstenbelasting in Oostenrijk" Dit artikel gaat over het gepensioneerd zijn in Oostenrijk en hoe het Finanzamt daarmee omgaat Klik hier om naar de desbetreffende pagina te gaan.
Lees verder

Schenken aan in Nederland wonende kinderen: fiscaal
In de schenkbelasting geldt een bijzondere vrijstelling voor de schenking ten behoeve van de eigen woning. Aan deze vrijstelling geldt in beginsel de voorwaarde dat het om een onvoorwaardelijke schenking moet gaan. De schenker mag wel een ontbindende voorwaarde stellen om te garanderen dat de schenking aan de eigen woning wordt besteed. Lees verder op: […]
Lees verder

Europees Parlement vragen over ziektekostenverzekering in Spanje
Deze vraag heeft geen betrekking op in Spanje wonende verdragsgerechtigden en hun familieleden Question for written answer E-001107/2019 to the Commission Rule 130 Ana Miranda (Verts/ALE) Subject:       Exclusion from health cover for people resident in Spain as a result of family reunification Despite the measures taken by the Spanish government to provide universal healthcare, this does not […]
Lees verder