woensdag 13 maart 2019

VBNGBk: Nieuwsbrief kiezers buiten Nederland

Nieuwsbrief kiezers buiten Nederland
Afgelopen week hebben Nederlanders in het buitenland, die zich hiervoor hebben aangemeld, een mail ontvangen inzake het uitbrengen van stem voor de Europees Parlementsverkiezing op 23 mei 2019. In deze nieuwsbrief staat belangrijke informatie voor het succesvol uitbrengen van uw briefstem. Klik hier om een voorbeeld te bekijken van deze nieuwsbrief. Klik hier voor algemene informatie […]
Lees verder

Conclusie AG van EHVJ inzake verlies Nederlanderschap
CONCLUSIE VAN ADVOCAAT-GENERAAL P. MENGOZZI van 12 juli 2018  Zaak C‑221/17 M. G. Tjebbes, G. J. M. Koopman, E. Saleh Abady, L. Duboux tegen Minister van Buitenlandse Zaken [verzoek van de Raad van State (Nederland) om een prejudiciële beslissing] „Prejudiciële verwijzing – Burgerschap van de Unie – Artikel 20 VWEU – Artikelen 7 en 24 van het Handvest van de grondrechten van de Europese Unie […]
Lees verder

Duitsland: particuliere verzekering kan kosten in buitenland niet verhalen op Krankenkasse
https://www.bsg.bund.de/SharedDocs/Downloads/DE/Taetigkeitsberichte/Taetigkeitsbericht_2018_pdf.pdf?__blob=publicationFile&v=2  Ausgleich zwischen einer privaten Krankenversicherung und einer Krankenkasse Lassen sich Versicherte einer Krankenkasse bei einer Erkrankung im Ausland zulasten einer privaten Krankenversicherung behandeln, hat diese keinen Ausgleichsanspruch gegen die Krankenkasse. Die gesetzliche Regelung sieht grundsätzlich keine Rechtsbeziehung im Leistungsrecht der Versicherten zwischen Krankenkassen und privaten Krankenversicherern vor. Urteil vom 11. September 2018 – B […]
Lees verder