zondag 14 april 2019

AmbassadeNL: Staatsgreep Soedan 11 aprilLogo

24/7 BZ Informatieservice

 

Beste heer, mevrouw,

Op 11 april heeft het leger samen met de veiligheidsdiensten een staatsgreep gepleegd in Soedan. De voormalig vice-president en Minster van Defensie neemt hierin de leiding voor de komende 2 jaar. Sinds vanmiddag 14.00 uur geldt een luchtruim verbod voor 24 uur. Tevens is er een curfew opgelegd voor de komende 3 maanden geldende vanaf vandaag 11 april van 22.00 - 04.00. De demonstranten zijn het niet mee eens met deze afloop, hadden gehoopt op een andere uitkomst. Demonstranten zullen doorgaan met hun protest.
Advies is:
*Houd je aan de opgelegde curfew.
*Vermijd demonstraties en houd de veiligheidssituatie goed in de gaten.
*Zorg voor een noodvoorraad aan eten en drinken thuis in geval van een lock-down situatie.
*Blijf het reisadvies in de gaten houden.

Met vriendelijke groet,
De Nederlandse ambassade in Khartoem, Soedan