Doorgaan naar hoofdcontent

Economische missie havenontwikkeling/maritieme infrastructuur, parallel aan het staatsbezoek aan Ierland

Economische missie havenontwikkeling/maritieme infrastructuur, parallel aan het staatsbezoek aan Ierland
Bent u actief op het gebied van havenontwikkeling of maritieme infrastructuur? En wilt u zakendoen in Ierland? Ga dan mee met de economische missie op 13 en 14 juni met Sigrid Kaag, minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, en zakelijk missieleider Jacco Vonhof, voorzitter...
Lees verder

Workshop: winnende elementen van een mkb instrument – Fase 2
Heeft uw organisatie al een Horizon 2020 - mkb (SME) fase 2 project ingediend maar niet goed gescoord? Of gaat uw organisatie in de toekomst een project indienen? Dan is deze cursus iets voor u! Deze training is speciaal gericht op mkb'ers en consultants die bezig zijn met een aanvraag voor een mkb...
Lees verder

Holland Paviljoen en matchmaking tijdens Home Decor, Gifts and Houseware 2019
Bent u actief op het gebied van woninginrichting? En wilt u zakendoen in India? Neem dan van 2 tot en met 4 juli deel aan het Holland Paviljoen tijdens de vakbeurs Home Decor, Gifts and Houseware (HGH) in Mumbai. In 2018 trok de beurs bijna 35.000 potentiƫle detailhandelaren en kopers uit 480...
Lees verder

Matchmakingsbijeenkomst voor Smart Industry of Industry 4.0
Bent u actief op het gebied van Smart Industry of Industry 4.0? En wilt u weten welke subsidiemogelijkheden er zijn voor midden- en kleinbedrijven? Kom dan op 28 mei naar de matchmakingsbijeenkomst in Luik. Het matchmakingsevenement is bedoeld voor het mkb en kennisinstellingen die geĆÆnteresseerd...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 5 april
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 19 april
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 3 mei
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 17 mei
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 31 mei
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 14 juni
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder