woensdag 3 april 2019

Frankrijk: Festival Jazz en Morvan

Festival Jazz en Morvan
Op vrijdag 29 maart begint de 6e editie van Jazz en Morvan. Het festival begint op vrijdag 29 maart in Autun en eindigt zondag 2 juni in Larochemillay. Kijk voor het programma op: http://www.larochemillayjazzfestival.fr/ Het bericht Festival Jazz en Morvan verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Verbod op chemische pesticiden voor particulieren
Sinds 1 januari 2019 kunnen particulieren, tuinders en hoveniers niet langer chemische gewasbeschermingsmiddelen kopen, opslaan of gebruiken, volgens een verklaring van de prefectuur van de Yonne. In het openbare groen waren deze producten al vanaf 2017 verboden. Er blijven nog steeds bestrijdingsmiddelen bestaan die wel gebruikt mogen worden: "Biocontrol-producten (gewasbeschermingsmiddelen die voldoen aan de Europese […] Het bericht Verbod op chemische pesticiden voor...
Lees verder