maandag 8 april 2019

King's Day 2019 Hong Kong

King's Day 2019 Hong Kong
Lees verder

Uitnodiging Koningsdagviering 2019 in Panama
Lees verder

Mobiele aanvraagstation voor reisdocumenten in Bordeaux
Sinds oktober 2013 kunnen Nederlanders in het buitenland hun paspoort alleen aanvragen bij de Nederlandse ambassades, enkele grensgemeenten of op Schiphol . Zo'n reis naar Parijs of naar Nederland is vaak kostbaar en tijdrovend. Op 26 en 27 maart hield de ambassade daarom wederom een succesvol consult met het mobiele aanvraagstation voor reisdocumenten in Bordeaux.
Lees verder

Koningsdag Chili 2019
Vraag nu een uitnodiging aan voor Koningsdag 2019!
Lees verder

Economische nieuwsbrief, April 2019
Deze maand o.a.: - Promoting the Congolese startup ecosystem: on the road to Dare2Dream; - Netherlands: Government surplus in 2018 increased to 1.5 percent; - DRC: ARCA grants licenses to 4 insurance companies and 2 brokerage firms; - Government plans digital solution for tracking electronic transactions in the country; - Dutch court to blame Shell for corruption in Nigeria.
Lees verder