Doorgaan naar hoofdcontent

Olympiërs Marianne Timmer en Minke Booij aangesteld als chef de mission

Olympiërs Marianne Timmer en Minke Booij aangesteld als chef de mission
ARNHEM - Marianne Timmer en Minke Booij zijn de komende jaren als chef de mission actief bij de uitzending van Nederlandse talenten naar internationale jeugdevenementen. Hockeyster Minke Booij wordt chef van Talent TeamNL dat komende zomer afreist naar het Europees Jeugd Olympisch Festival in Baku. Schaatsster Marianne Timmer is aangesteld als chef de mission van Talent TeamNL Lausanne 2020, het Nederlandse team dat begin volgend jaar deel gaat nemen aan de Jeugd Olympische Winterspelen. NOC*NSF werkt al langere tijd met de inzet van Olympiërs en Paralympiërs bij de voorbereiding op en de deelname van TeamNL aan belangrijke internationale topsportevenementen.  Ervaring topsporters van groot belang Maurits Hendriks, technisch directeur NOC*NSF: "De inbreng en ervaring van topsporters met een indrukwekkende Olympische of Paralympische carrière is voor TeamNL van groot belang omdat zij...
Lees verder

Handbalpoules EYOF 2019 bekend
De handbalmeiden van Oranje U17 nemen het de komende zomer bij het EYOF op tegen Frankrijk, Roemenië en Spanje. Onlangs is de poule-indeling bepaald. De andere poule bestaat uit Hongarije, Zwitserland, Tsjechië en Azerbeidzjan. Elk NOC mag aan één teamsport deelnemen. In Nederland wordt die plaats op basis van de ranking van de Europese federatie en het opleidingsprogramma vergeven. De handbalmeiden van bondscoach Ricardo Clarijs is het gelukt om de teamplaats voor Talent TeamNL te veroveren.De vijftiende zomereditie van het Europees Jeugd Olympisch Festival speelt zich van 21 tot en met 27 juli 2019 af in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan.
Lees verder

Nieuwe lichtmasten bij sportaccommodatie op Sint Maarten
Het Raoul Illidge Sports Complex op Sint Maarten heeft maandagavond zijn nieuwe LED lichtmasten officieel in gebruik genomen. NOC*NSF-voorzitter André Bolhuis en Robert-Jan de Wilde van de Nederlandse vertegenwoordiging op Sint Maarten waren erbij aanwezig. De realisatie van deze masten komt voort uit een nauwe samenwerking van NOC*NSF met het ministerie van Sport en het National Sports Institute van Sint Maarten, het Internationaal Olympisch Comité (IOC), de KNVB en het Nederlandse ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties.  Op 6 september 2017 werd Sint Maarten getroffen door orkaan Irma. De orkaan heeft veel schade aangericht op het eiland. Naast de grote schade aan huizen en belangrijke infrastructuur zijn er sportaccommodaties vernield door het natuurgeweld. Zo ook de lichtmasten van het veld van het Raoul Illidge Sports Complex, deze waren onherstelbaar omgebogen...
Lees verder