vrijdag 5 april 2019

Ons Oranje! Bezoekersinformatie OranjeLeeuwinnen - Chili

Bezoekersinformatie OranjeLeeuwinnen - Chili
In de voorbereiding op het WK deze zomer in Frankrijk nemen de OranjeLeeuwinnen het dinsdag 9 april op tegen Chili in het AFAS Stadion in Alkmaar. Het wordt een primeur voor de Oranjevrouwen, want ze speelden nog niet eerder tegen het Zuid-Amerikaanse land.
Lees verder

Speelsters onder 17 tegen Oostenrijk, Duitsland en Engeland
Speelsters onder 17 speelt op het EK 2019 in Bulgarije tegen Oostenrijk, Duitsland en Engeland. Dat is vrijdag bekend geworden tijdens de loting in Albena, Bulgarije. Nederland begint het EK 2019 op 5 mei tegen Oostenrijk. Vervolgens speelt het team op 8 mei tegen Duitsland en de groepsfase wordt op 11 mei afgesloten tegen Engeland.
Lees verder

Jill Roord start in oefenduel tegen Mexico
Bondscoach Sarina Wiegman kiest in het oefenduel tegen Mexico voor Jill Roord op het middenveld. In vergelijking met het laatste duel op de Algarve Cup keren verder Anouk Dekker, Kika van Es en Shanice van de Sanden terug in de basis.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen winnen in eigen huis van Mexico
De Oranjevrouwen hebben het oefenduel tegen Mexico met 2-0 gewonnen. In een zo goed als uitverkochte Gelredome was de ploeg de hele wedstrijd de bovenliggende partij. Het grootste verwijt dat de ploeg van bondscoach Sarina Wiegman zichzelf echter kon maken is dat de score niet verder werd opgevoerd.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen winnen in GelreDome van Mexico
De Oranjevrouwen hebben het oefenduel tegen Mexico met 2-0 gewonnen. In een zo goed als uitverkochte Gelredome was de ploeg de hele wedstrijd de bovenliggende partij. Het grootste verwijt dat de ploeg van bondscoach Sarina Wiegman zichzelf echter kon maken is dat de score niet verder werd opgevoerd.
Lees verder