maandag 29 april 2019

Ons Oranje! Oranje toch onderuit na spectaculaire comeback

Oranje toch onderuit na spectaculaire comeback
De comeback was ronduit spectaculair te noemen. Het Nederlands elftal keek zondagavond na een moeizame eerste helft tegen Duitsland tegen een 0-2 achterstand aan, maar poetste deze binnen 17 minuten weg. Toch stond de ploeg van bondscoach Ronald Koeman na de EK-kwalificatiewedstrijd met lege handen, na een late Duitse treffer: 2-3. In de gedachten van de Nederlandse supporter lijkt het als de...
Lees verder

Veelgestelde vragen over de UEFA Nations League
Het Nederlands elftal staat begin juni in de finaleronde van de UEFA Nations League in Portugal. Op donderdag 6 juni is Engeland in Guimaraes de tegenstander in de halve finale. Afhankelijk van het resultaat van deze wedstrijd speelt Oranje drie dagen later op zondag 9 juni de finale (Porto, 20.45 uur) of de wedstrijd om de derde plaats (Guimaraes, 15.00 uur). Hieronder volgt uitleg over...
Lees verder

Bondscoaches feliciteren Van Dijk en Miedema: 'Geweldige eer'
Virgil van Dijk en Vivianne Miedema zijn gekozen tot de beste spelers van de Engelse competities. De aanvoerder van het Nederlands elftal en de spits van de OranjeLeeuwinnen kregen de meeste stemmen van hun collega's. Tijdens een gala van de Engelse spelersvakbond PFA ontvingen beide internationals de prijs voor hun sterke seizoenen. Miedema is de eerste Nederlandse die de prijs wint,...
Lees verder