Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Algemene Ledenvergadering FANF 2018

Algemene Ledenvergadering FANF 2018
Zaterdag 23 maart 2019 heb ik de Algemene Ledenvergadering van de FANF,  Fédération des Associations Néerlandaises en France bijgewoond. Voorzitter Arjen van Geuns opende de vergadering met de voorzitters  van de lokale Nederlandse verenigingen en de bestuursleden van de FANF  welkom te heten en stelde het zeer op prijs dat ik namens de VBNGB aanwezig […]
Lees verder

Behandeling herziening Vo883/2004 in het Europese Parlement
http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-8-2018-0386_EN.html?redirect   Zie de Ontwerpwetgevingsresolutie van het EP over de te herziene Vo883/2004. Dit komt binnenkort in het EP ter stemming.
Lees verder

Spaanse belastingdienst wil verhuurinkomsten weten
De belastingdienst in Spanje heeft aan zo'n 700.000 woningeigenaren een brief gestuurd met een waarschuwing dat mensen hun verhuurinkomsten moeten opgeven aan de Spaanse fiscus, ook als die inkomsten worden verkregen via platforms als Airbnb and Homeaway. Dat meldt de website InSpanje. De verhuur via deze platforms krijgt een steeds groter gewicht in de controle […]
Lees verder