Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Europees Parlement: vragen over problemen bij dubbele nationaliteit EU/VS

Europees Parlement: vragen over problemen bij dubbele nationaliteit EU/VS
13 March 2019 Question for written answer E-001327/2019 to the Commission Rule 130 Dita Charanzová (Parliamentary questions ALDE) People who hold dual citizenship of the United States and an EU Member State are increasingly facing problems due to US financial and inheritance laws. These include being denied access to financial services, including investment and banking services, and double […]
Lees verder

Aftrek pensioenpremie van in België wonende grensarbeider
ECLI:NL:GHSHE:2019:251 Instantie Gerechtshof 's-Hertogenbosch Datum uitspraak 25-01-2019 Datum publicatie 28-03-2019 Zaaknummer 17/00633 Formele relaties Eerste aanleg: ECLI:NL:RBZWB:2017:4440, (Gedeeltelijke) vernietiging en zelf afgedaan  Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Belanghebbende woont in België en werkt voor een Nederlandse concernvennootschap (deels) in Nederland. Belanghebbende heeft zijn Belgische pensioenregeling voortgezet. Hof: de pensioenregeling is een onzuivere pensioenregeling, […]
Lees verder

Nederlandser ondernemers klagen over grensoverschrijdende problemen
https://www.vno-ncw.nl/forum/bizar-dit-maak-je-mee-als-je-onderneemt-over-de-duitse-grens  daaruit:  10 majeure problemen van grenswerkers en hun werkgevers o    Tegenstrijdige en onsamenhangende coördinatie tussen de EU-socialezekerheidsverordening en de bilaterale belastingverdragen o    Ongewenste fiscale switch bij ouderschaps- en ziekteverlof tijdens de dienstbetrekking van grensarbeiders Nederland-Duitsland o    Ongelijk netto salaris van grensoverschrijdende leraren Nederland-België o    Bij arbeidsconflicten moet rechter in woonland arbeidsrecht toepassen van werkland […]
Lees verder