Doorgaan naar hoofdcontent

Aanvragen voor invoerregelingen pluimvee en eieren juni 2019

Aanvragen voor invoerregelingen pluimvee en eieren juni 2019
Nieuwsbericht 19.040 - In juni kunt u importrechten en/of invoercertificaten aanvragen voor diverse invoerregelingen in de pluimvee- en eiersector.
Lees verder

Aanvragen invoerregelingen varkensvlees juni 2019
Nieuwsbericht 19.041 - In juni kunt u importrechten en/of invoercertificaten aanvragen voor diverse invoerregelingen in de varkensvleessector.
Lees verder

Aanvragen voor invoerregelingen rundvlees juni 2019
Nieuwsbericht 19.042 - In juni kunt u importrechten en/of invoercertificaten aanvragen voor diverse tariefcontingenten in de rundersector.
Lees verder

Seminar Doing business in Iraq
Wilt u meer weten over exporteren naar en investeren in Irak? Kom dan op 13 juni naar het seminar over zakendoen in Irak. Na jaren van ernstige instabiliteit en conflicten lijkt Irak in een rustiger vaarwater terecht te komen. Irak is een land met een middeninkomen en een groeiende markt. Het is...
Lees verder

Kansenseminar Green economy en e-mobility in Italië
Wilt u informatie over uw kansen op het gebied van groene economie en e-mobility in Italië? Of wilt u meer weten over de Holland Lounge tijdens de beurs Ecomondo? Kom dan op 14 juni naar het kansenseminar in Den Haag. Binnen Europa neemt Italië een vooraanstaande positie in op het gebied van...
Lees verder

Australia & New Zealand Business Dialogue
Exporteert u al goederen of diensten naar Australië en/of Nieuw-Zeeland? Of wilt u zich oriënteren en meer weten over nieuwe ontwikkelingen op deze markten? Kom dan naar de Australia & New Zealand Business Dialogue 'Exploring the economic potential', op 19 juni in Den Haag. Nederlandse...
Lees verder

Aanvragen importrecht GATT bevroren rundvlees
Nieuwsbericht 19.039 - Met nieuwsbericht 19.036 hebben wij u gevraagd om bewijzen in te dienen voor het invoertariefcontingent nummer 09.4003, GATT bevroren rundvlees van verordening (EG) nr.
Lees verder

Seminar Green Cities in China
Snelle verstedelijking in China heeft gevolgen voor de aanlevering van voedsel, het voeden van inwoners, het watermanagement en het verduurzamen van Chinese steden. Bent u geïnteresseerd in uw mogelijkheden? Kom op 11 juni naar het seminar over groene steden in China. Meer dan 50% van de Chinese...
Lees verder

Octrooiblog: Inventief met stroopwafels
De stroopwafel is in het nieuws. Aanleiding is de introductie van de Stroopwafel McFlurry door McDonalds op de Amerikaanse markt.
Lees verder

Horizon2020 Health: Informatie en matchmaking bijeenkomst, 3-4 juli
Bent u ondernemer of onderzoeker en zoekt u naar informatie over de nieuwe calls en partners voor Horizon 2020 projectvoorstellen voor de onderwerpen in 'Gezondheid, demografische veranderingen en welzijn?' Kom dan op 3 en 4 juli 2019 naar Brussel en ontmoet uw collega's. Op 3 juli is de Open Info...
Lees verder