Doorgaan naar hoofdcontent

Afgelast - Bijeenkomst realiseer uw internationale ambities met behulp van DHI en het NBSO netwerk

Afgelast - Bijeenkomst realiseer uw internationale ambities met behulp van DHI en het NBSO netwerk
Dit evenement gaat niet door vanwege te weinig aanmeldingen. Wilt u mogelijke afnemers overtuigen van uw technologie en kunt u daar ondersteuning voor gebruiken? Kom dan naar de bijeenkomst 'Realiseer uw internationale ambities met behulp van DHI en het NBSO netwerk'. De bijeenkomst is op 23 mei en...
Lees verder

Zakendoen in de Golfregio
De Golfregio biedt veel kansen voor Nederlandse ondernemers. Met name op het snijvlak van water, energie en voedsel. In de Golfregio kunt u een grote markt met ruim 50 miljoen mensen bereiken. Heeft u interesse in die regio? Kom dan op donderdag 20 juni naar het evenenemt Zakendoen in de Golfregio...
Lees verder

Holland Lounge op Ecomondo 5 tot 8 november 2019 Italië
Wilt u uw bedrijf presenteren op de belangrijkste Italiaanse beurs en conferentie op het gebied van Cleantech? Wees dan aanwezig op de Ecomondo 2019 waarbij de focus ligt op Green & Circular Economy. De Ecomondo is een internationaal georiënteerde beurs, waar bedrijven elkaar uit de hele wereld...
Lees verder

Roadshow Tuinbouw Peru
Heeft u belangstelling voor Peru en de indrukwekkende groei die de groenten- en fruitsector daar laat zien? Neem dan van 21 tot en met 25 oktober deel aan de Roadshow Tuinbouw Peru. De Peruaanse groenten- en fruitsector is nog lang niet uitgegroeid. Nederlandse kennis en technologie kunnen een...
Lees verder

Informatiebijeenkomst: Op zoek naar een handelspartner in Italië
Bij het zakendoen in Italië is het werken met een handelsagent een van de meest efficiënte manieren. Waarom? Kom naar de informatiebijeenkomst in voorbereiding op de internationale beurs Forum Agenti. De tweedaagse multisectoriale beurs Forum Agenti vindt plaats op 14 en 15 november in Milaan. Wij...
Lees verder

Seminar Singapore and the Netherlands: Pioneers in Smart Mobility
Bent u actief op het gebied van slimme en duurzame mobiliteit? En wilt u zakendoen en samenwerken met partijen in Singapore? Bezoek dan het seminar 'Singapore and the Netherlands: Pioneers in Smart Mobility', op 5 juni in Eindhoven.
Lees verder

RVO.nl-fondsen voor onderzoek MVO-risico's
De laatste tijd staat het thema maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) flink in de schijnwerpers.
Lees verder

Workshop: winnende elementen van een Eurostarsaanvraag
Heeft uw organisatie al een Eurostarsproject ingediend maar niet goed gescoord? Of gaat uw organisatie in de toekomst een project indienen? Dan is deze cursus iets voor u! Deze verdiepingstraining is speciaal gericht op mkb'ers die al bezig zijn met een Eurostarsaanvraag. Met nog ongeveer 9 weken...
Lees verder

Holland Paviljoen Elektrisch Vervoer tijdens Roadmap 12 in Portland
Bent u actief op het gebied van elektrisch vervoer? En wilt u op 18 en 19 juni de conferentie EV Roadmap 12 bezoeken in Portland (Oregon, VS)? Neem dan tijdens de conferentie deel aan het Holland Paviljoen. Roadmap 12 is een belangrijke conferentie voor elektrische en slimme mobiliteit in de...
Lees verder

Internationaal b2b matchmaking evenement tijdens de tuinbouwvakbeurs GreenTech 2019
Bent u actief in de tuinbouwsector? En bent u op zoek naar potentiële internationale partners voor technologische samenwerking of onderzoek? Kom dan naar de internationaal b2b matchmaking event tijdens de tuinbouwvakbeurs GreenTech in Amsterdam RAI. Deze b2b matchmaking biedt u een ideale...
Lees verder