Doorgaan naar hoofdcontent

Afgelast - IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 31 mei

Afgelast - IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 31 mei
Deze bijeenkomst gaat niet door. Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de...
Lees verder

Schrijf u in voor het Oranje Handelsmissiefonds 2019
Heeft u internationale ambities en wilt u uw exportdroom waarmaken? Schrijf u dan in voor het Oranje Handelsmissiefonds (OHMF) en maak kans op een jaar lang ondersteuning.
Lees verder

Matchmaking tijdens Free from Functional Food Expo 2019
Bent u actief op het gebied functionele voedingsmiddelen, zoals bijvoorbeeld gluten- of lactosevrije producten? Wilt u zakendoen in Spanje? Kom op 28 en 29 mei naar de vakbeurs Free from Functional Food Expo 2019 in Barcelona. Free from Functional Food Expo is de internationale vakbeurs voor...
Lees verder

Eureka-stakeholderconferentie: ecosystemen maken voor innovatie
Geïnteresseerd in Eurostars of een van de Eureka-clusters om een internationaal project op te zetten? Wilt u meepraten over de inhoud? Kom dan in september naar de Eureka stakeholderconferentie: Creating ecosystems for innovation. Dit is de kans om uw stem te laten horen!
Lees verder

Bewijs indienen voor importrecht GATT bevroren rundvlees
Nieuwsbericht 19.036 - Voordat u importrechten gaat aanvragen, moet u bewijzen dat u rundvlees van de GS/GN-codes 0201, 0202, 0206 10 95 of 0206 29 91 heeft ingevoerd in de periode van 1 mei 2018 tot en
Lees verder

Fact finding missie naar Australië 2019
Nederlandse bedrijven doen het goed in Australië! Het land kent niet alleen mooie interne marktkansen, maar is ook een goede hub richting Azië. Ga van 3 tot en met 7 juni mee met de fact finding missie naar Australië. Gezien de afstand en het tijdsverschil is het essentieel om de toegang tot de...
Lees verder

Kansen in de Pluimveesector in Indonesië
De Indonesische pluimveesector groeit naar verwachting het komende decennia met 7% per jaar. Om aan de toenemende lokale vraag naar pluimveeproducten te voldoen moet de lokale productiviteit omhoog.
Lees verder

Aanvragen: uitvoercertificaten melkpoeder naar Dominicaanse Republiek - mei 2019
Nieuwsbericht 19.037 - Van 20 tot en met 29 mei 2019, uiterlijk om 13:00 uur kunt u uitvoercertificaten aanvragen voor melkpoeder naar de Dominicaanse Republiek.
Lees verder

Octrooiblog: Pulsvissen, nieuwe discussie over oude techniek
Op 16 april 2019 stemde het Europees Parlement in met een verbod op pulsvissen.
Lees verder

China (Sichuan) - Netherlands Economic and Trade Cooperation Seminar
Bent u geïnteresseerd om uw kansen in de Chinese provincie Sichuan te verkennen? Kom dan op 20 mei naar het China - Netherlands Economic and Trade Cooperation Seminar in Amsterdam. Sichuan is de belangrijkste economische regio in het Chinese binnenland. De provincie heeft een sterk ontwikkelde...
Lees verder