vrijdag 3 mei 2019

Algerije - Europese Parlementsverkiezingen op 23 mei 2019

Algerije - Europese Parlementsverkiezingen op 23 mei 2019
Op 23 mei 2019 kunt u als kiezer buiten Nederland weer stemmen. U brengt uw stem uit tijdens de verkiezingen voor de leden van het Europees Parlement. U stemt met een briefstembewijs of een kiezerspas.
Lees verder

Stemmen voor het Europees Parlement vanuit het buitenland
Beste Nederlanders in Indonesië! Zoals u wellicht weet diende u zich voor de Europese verkiezingen te registreren voor 11 april jl. Thans kunt u op 23 mei 2019 als kiezer buiten Nederland weer stemmen. U brengt uw stem uit voor de leden van het Europees Parlement door middel van uw ontvangen briefstembewijs of een kiezerspas. Uw briefstem kunt u sturen naar het adres vermeld op de retourenvelop. Zorg ervoor dat u uw briefstembiljet tijdig en voldoende gefrankeerd verstuurt om te garanderen...
Lees verder

Economische nieuwsbrief, Mei 2019
Deze maand o.a.: - Join us at the Mining Week in Lubumbashi!; - Netherlands: FMO Launches Finture Solutions; - DRC: Will the IMF agree to support the DRC again?; - Congo Republic ships first iron ore ahead of expected production boom; - Google takes on 'Africa's challenges' with first AI center in Ghana.
Lees verder

Nederlandse paspoortaanvragen Turkije 2019
Ook dit jaar komt een medewerker van de ambassade als extra service met een mobiel aanvraagstation voor Nederlandse paspoortaanvragen naar de Honoraire Consulaten in Izmir en Antalya. Data: Izmir:            20 mei 2019 ([email protected]) Antalya:        22 mei 2019 ([email protected]) Aanmelden: U kunt per e-mail een afspraak maken met de assistenten van onze Honoraire Consuls. Het aantal afspraken is gelimiteerd. Wij verzoeken u dan ook zo snel...
Lees verder

Verkiezing van het Europees Parlement op 23 mei 2019 – informatie voor kiezers buiten Nederland
Beste Nederlanders, Op 23 mei 2019 kunt u als kiezer buiten Nederland weer stemmen. U brengt uw stem uit tijdens de verkiezingen voor de leden van het Europees Parlement. U stemt met een briefstembewijs of een kiezerspas. Om te kunnen stemmen, kunt u uw briefstem sturen naar het op de retourenvelop aangegeven adres. Doe dit tijdig zodat uw stem op tijd aankomt. U kunt er ook voor kiezen uw briefstem naar de Nederlandse ambassade in Nairobi te sturen of deze daar af te geven voor 21 mei 2019...
Lees verder