Doorgaan naar hoofdcontent

Big data meets food - Sweden meets The Netherlands

Big data meets food - Sweden meets The Netherlands
The Embassy's Department of Agrofood Affairs organises A (smart)food and health event in Malmö: food & health, personalised food, precision nutrition, smart customised nutrition, and of course sustainable, too! May 15 2019, 11:30 – 15:30 at Nyströms Gastronomi, Norra Vallgatan 66, Malmö
Lees verder

EP-verkiezingen
Beste Nederlanders in Italië, Op 23 mei 2019 kunt u als kiezer buiten Nederland weer stemmen. U brengt uw stem uit tijdens de verkiezingen voor de leden van het Europees Parlement. U stemt met een briefstembewijs of een kiezerspas.
Lees verder

Consulaat Hong Kong Gesloten
Het Consulaat is gesloten op maandag, 13 mei wegens feestdag.
Lees verder

Commando-overdracht Eerste Duits-Nederlands Legerkorps
Luitenant-generaal Michiel van der Laan droeg op 9 mei jl. na 3 jaar het commando van het Eerste Duits-Nederlandse Korps over. Dat deed hij midden in Münster op de Dom Platz bij de historische St. Paul-kathedraal. "Het was een eer en een genoegen om deel uit te mogen maken van dit fantastische team.", zei hij tijdens de ceremonie.
Lees verder

Northernlands Data & Startup Summit in Leeds
Lees verder