Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima bij ‘High-Level Meeting on Financial Inclusion’ met gouverneurs van centrale banken in Bazel

Koningin Máxima bij 'High-Level Meeting on Financial Inclusion' met gouverneurs van centrale banken in Bazel
Hare Majesteit Koningin Máxima is vandaag, maandag 27 mei, mede-voorzitter van de vijfde High-Level Meeting on Financial Inclusion van de Internationale Standaardisatie Organisaties en Toezichthouders in de financiële sector (SSB's) bij de Bank for International Settlements (BIS) in Bazel, Zwitserland. Tijdens deze bijeenkomst met gouverneurs van centrale banken en vertegenwoordigers van regelgevende instanties spreekt zij over hun rol bij het verbeteren van toegang tot financiële diensten. Koningin Máxima is speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA).
Lees verder