vrijdag 10 mei 2019

Koningin Máxima houdt openingstoespraak bij Global Entrepreneurship Summit 2019

Koningin Máxima houdt openingstoespraak bij Global Entrepreneurship Summit 2019
Hare Majesteit Koningin Máxima houdt dinsdagochtend 4 juni in het World Forum Den Haag de openingstoespraak ter gelegenheid van de Global Entrepreneurship Summit 2019 die van maandagavond 3 tot en met woensdag 5 juni wordt gehouden. Het gastheerschap ligt dit jaar bij minister-president Mark Rutte en de minister van Buitenlandse Zaken van de Verenigde Staten, Michael Pompeo. De minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Sigrid Kaag, is voorzitter van de conferentie. Koningin Máxima spreekt mede in haar functie van lid van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap en speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling.
Lees verder