Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: DE MATCHMAKER bekroond met Gouden Film

DE MATCHMAKER bekroond met Gouden Film
De feelgoodfilm DE MATCHMAKER heeft 100.000 bezoekers naar de bioscoop getrokken en bereikt hiermee de status van Gouden Film.
Lees verder

Inschrijvingsdeadlines NFF 2019
Nog een kleine 20 weken tot NFF 2019! Dat betekent dat er een aantal belangrijke deadlines voor de deur staan en aanmeldingen voor programmaonderdelen zijn geopend. Het bericht Inschrijvingsdeadlines NFF 2019 verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Flora Vallenduuk nieuw Hoofd Publieksprogramma
Vanaf 17 juni gaat Flora Vallenduuk onder meer aan de slag met de ontwikkeling en realisatie van een aansprekend, relevant en breed publieksprogramma en met de ontwikkeling en het beheer van het Academysysteem. Flora Vallenduuk is geen onbekende in de film- en omroepwereld. In 1988 begon ze haar loopbaan bij het Nederlands Filmmuseum, nu Eye […] Het bericht Flora Vallenduuk nieuw Hoofd...
Lees verder