Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Eerste Nederlandse bioscoopfilm over Anne Frank in de maak

Eerste Nederlandse bioscoopfilm over Anne Frank in de maak
MIJN BESTE VRIENDIN ANNE FRANK vertelt het aangrijpende en waargebeurde verhaal van Hannah Goslar (1928) en haar bijzondere vriendschap met Anne Frank. De twee waren boezemvriendinnen. Hannah waagde in 1945 drie keer haar leven om Anne te redden. De opnames starten nog dit jaar, met Ate de Jong als regisseur. In 2020, tevens het jaar […] Het bericht Eerste Nederlandse bioscoopfilm over...
Lees verder

Acteur Peer Mascini overleden
Acteur Peer Mascini is op 78-jarige leeftijd overleden. Op het toneel was hij te zien bij voorstellingen van Theatergroep Carver, het Werkteater, Toneelgroep Baal en Hauser Orkater. Zijn optredens in de reclames voor de Melkuniecampagne maakten hem niet alleen bekend bij het grote publiek maar resulteerden in 1997 in de toekenning van de Gouden Loeki […] Het bericht Acteur Peer Mascini...
Lees verder

Interview met Florien Hilgenkamp van UNLOST
Tijdens het Nederlands Film Festival worden er traditioneel ieder jaar enkele CineCrowd projecten in de schijnwerpers gezet. Een van deze projecten was het filmische concert UNLOST, tijdens NFF 2018 op zoek naar financiering door een publiek van filmfans. De funding werd succesvol afgerond, maar hoe gaat het nu met UNLOST? We kletsen bij Florien Hilgenkamp. […] Het bericht Interview met...
Lees verder