Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Eerste toekenningen voor IMMERSE\INTERACT

Eerste toekenningen voor IMMERSE\INTERACT
In het kader van de nieuwe regeling Immerse\Interact steunen het Nederlands Filmfonds en het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie 11 projecten binnen het interdisciplinaire medialandschap. Credits still: SHADOW GAME, foto door Cigdem Yuksel Ontwikkeling DUST Floris Kaayk Producent: Stichting seriousFilm Logline: DUST biedt een reis naar het einde van de aarde, naar het moment waarop de zon...
Lees verder

Famke Janssen en Sallie Harmsen in thriller van Oscarwinnaar Danis Tanović
Famke Janssen en Sallie Harmsen zijn gecast voor de misdaadthriller THE POSTCARD KILLINGS, meldt Variety donderdag. De film wordt geregisseerd door de Bosnische filmmaker Danis Tanović, die in 2002 een Oscar won voor het oorlogsdrama NO MAN'S LAND. Foto: Famke Janssen tijdens de première van haar regiedebuut BRINGING UP BOBBY (NFF 2011). Credits foto: Lucia […] Het bericht Famke...
Lees verder

Gouden Film voor SINGEL 39
De feelgoodfilm SINGEL 39 is bekroond met een Gouden Film. De film met Lies Visschedijk en Waldemar Torenstra in de hoofdrollen, heeft 100.000 bezoekers naar de bioscoop getrokken. Zanger Douwe Bob, die de titelsong van SINGEL 39 verzorgt en tevens een gastrol heeft in de film, verraste de hoofdrolspelers en regisseur Frank Krom met de […] Het bericht Gouden Film voor SINGEL 39 verscheen...
Lees verder