Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! CP-team oefent twee keer tegen Ierland

CP-team oefent twee keer tegen Ierland
Het Nederlandse CP-team speelt op vrijdag 3 mei en zondag 5 mei oefenduels in en tegen Ierland. Bondscoach Max Raeven heeft vijftien spelers opgenomen in zijn selectie.
Lees verder

Bondscoaches feliciteren Van Dijk en Miedema: 'Geweldige eer'
Virgil van Dijk en Vivianne Miedema zijn gekozen tot de beste spelers van de Engelse competities. De aanvoerder van het Nederlands elftal en de spits van de OranjeLeeuwinnen kregen de meeste stemmen van hun collega's.
Lees verder

Vrouwen onder 19 twee keer actief in Saint Mirren Park
Vrouwen onder 19 zal tijdens het EK twee keer actief zijn in het Saint Mirren Park in Paisley. De ploeg van KNVB-coach Jessica Torny ontmoet in het stadion van St. Mirren FC eerst Frankrijk en drie dagen later het thuisland.
Lees verder

Wijziging stadions en aanvangstijden bij EK Onder 17
Speelsters onder 17, dat komende week in Bulgarije strijdt om de Europese titel, kreeg dinsdag opmerkelijk en vervelend nieuws. Na een inspectie van de stadions door de UEFA, bleek het veld in Balchik zo erbarmelijk slecht, dat daar naar het oordeel van de Europese voetbalbond niet gevoetbald kon worden.
Lees verder