Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Voorlopige selectie Oranje voor Nations League Finals telt 28 namen

Voorlopige selectie Oranje voor Nations League Finals telt 28 namen
Bondscoach Ronald Koeman heeft met het oog op de UEFA Nations League Finals een voorlopige selectie geformeerd van 28 spelers. Het Nederlands elftal is voor de halve finale van de Nations League gekoppeld aan Engeland. Dit duel staat donderdag 6 juni vanaf 20.45 uur (Nederlandse tijd) in het Portugese Guimarães op de agenda. De andere halve finale – tussen Zwitserland en Portugal – wordt een dag...
Lees verder

Foto's: Oranje begint voorbereiding op Nations League-finales
Het Nederlands elftal is met een kleine groep de voorbereiding op de finales van de Nations League begonnen. De spelers uit de voorlopige selectie die geen clubverplichtingen meer hebben meldden zich vrijdagavond bij Woudschoten voor een trainingsstage, die tot en met dinsdag duurt. Het betekende voor Kenneth Vermeer en Terrence Kongolo een terugkeer bij het Nederlands elftal. Morgen, zaterdag,...
Lees verder

Kenneth Vermeer met Oranje naar Nations League-finales
Bondscoach Ronald Koeman heeft 23 spelers opgenomen in de definitieve selectie voor de UEFA Nations League Finals. Kenneth Vermeer maakt onderdeel uit van de definitieve selectie, Jeroen Zoet blijft in Nederland in verband met de aanstaande geboorte van zijn eerste kind. De selectie Patrick van Aanholt (Crystal Palace), Nathan Aké (Bournemouth), Ryan Babel (Fulham), Donny van de Beek (Ajax),...
Lees verder