Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Zeldzame zege Oranje onder 15 op Duitsland: 1-0

Zeldzame zege Oranje onder 15 op Duitsland: 1-0
Een nieuwe generatie Oranjetalenten is op een perfecte manier gestart met haar interlandloopbaan. Nadat het Nederlands elftal voor speelsters onder 15 jaar dinsdag al Belgiƫ had verslagen (2-1), zette het donderdag ook Duitsland opzij. Met een fraaie individuele actie kroonde linksbuiten Shijona Martina zich in Venray tot matchwinner: 1-0.
Lees verder

Zes debutanten in definitieve selectie Jong Oranje voor duel met Mexico
Jong Oranje-coach Erwin van de Looi heeft de 21-koppige definitieve selectie bekendgemaakt voor de wedstrijd tegen Mexico. Voor Noa Lang (Ajax), Owen Wijndal (AZ), Kjell Scherpen (FC Emmen), Ludovit Reis (FC Groningen), Mike van de Meulenhof (PSV) en Mitchell van Bergen (sc Heerenveen) is het voor het eerst dat ze zijn opgenomen in de definitieve selectie van Jong Oranje.
Lees verder

Foto's: Oranje begint voorbereiding op Nations League-finales
Het Nederlands elftal is met een kleine groep de voorbereiding op de finales van de Nations League begonnen. De spelers uit de voorlopige selectie die geen clubverplichtingen meer hebben meldden zich vrijdagavond bij Woudschoten voor een trainingsstage, die tot en met dinsdag duurt.
Lees verder